Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Pojďme společně uchovávat zkušenosti

Nový blog donapo.cz

Přes Vánoční svátky jsme blog celý předělali a uvedli na nové doméně blog.donapo.cz. Všechny staré články jsme přesunuli aby jste o žádný zajímavý článek nepřišli. Věříme že nový blog bude mít mnohem více článků a již pro Vás připravujeme série, které určitě inspirují začínající zahrádkáře, ale že i zkušení zde najdou dostatek inspirace.

Chcete napsat vlastní článek, nebo nám dát tip na článek?

Senior fotí pro blog
Zkušenosti pište, foťte, sdílejte.

Pokud chcete napsat vlastní článek určitě Vám ho rádi uveřejníme. Pokud nemáte fotografie tak Vám je k článku dodáme. Jediné co musíte udělat je článek sepsat a zaslat nám ho na blog@donapo.cz. Budeme však rádi když nám zašlete i jen tip na zajímavý článek a pokud čas dovolí tak se danému tématu budeme rádi věnovat.

Jak nás můžete podpořit?

Prosíme Vás komentujte, pište, sdílejte. Zkušenosti jsou totiž k nezaplacení. Vaše zkušenosti nás proto zajímají. Když nám nějakou předáte tak můžete jinému zahradníkovi ušetřit mnoho starostí. Bude Vám za to vděčen.

Našel jsem chybu nebo chci něco v článku doplnit

Napište pod článek komentář. Pokud bude v článku chyba tak ji opravíme. Pokud Váš komentář bude doplňovat danou problematiku tak Vám za to budou vděčni spolu čitatelé.

Slovo na závěr

Dělejme vše s láskou a pokorou. Nikdy nezapomínejme na přírodu kolem nás. Zahrádkáři, chovatelé, včelaři, myslivci a ostatní co máme rádi přírodu buďme sami sobě pomocníkem a předávejme si cenné zkušenosti.

Přihlaste se k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Rádi bychom znali vaše názory, prosím, komentujte.x